محل تبلیغات شما

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | مراحل انجام پارافین تراپی

امروزه اصطلاح پارافین تراپی و به طور مکرر به گوش می رسد اما این اصطلاحات به چه معناست؟

پدیکور و پارافین تراپی از راه هی فرم دادن به ناخن ها و آرایش قالب ناخن ها و مراقبت از پوست پا می باشد که در این شیوه علاوه بر زیبا سازی شکل ناخن ها می تواند خاصیت درمانی نیز داشته باشد و برای سلامتی پا نیز می تواند مفید باشد. آموزش خدمات پارافین تراپی و پدیکور دراصفهان | آکادمی آموده (amoode)

پارافین چسیت؟

پارافین ماده ای می باشد بیرنگ و جامد مانند که امروزه خواهان زیادی را پیدا کرده است زیرا بدون ضرر و بدون بو می باشد  برای سلامتی پا نیز سودمند است و به بهبود ترک خوردگی پا و همچنین بهبود درد مفتصل نیز بسیار کمک می کند. بنابراین شما نیز باید حافظ سلامت پوست و پای خود باشید چرا که پای انسان قلب دوم او است !!!

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان | آموزش خدمات پارافین تراپی و پدیکور دراصفهان

وسایل مورد نیاز:

در این دوره های یادگیری لوازم های بهداشتی و مخصوص این کار که منحصر به هر فردی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.  که شما خواهید توانست نحوه بهره گیری درست و دقیق از این وسایل را در دوره های آموزشی آکادمی آموده(amoode) فرا بگیرید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سفر هوشمند آموزشی بابک حسین پور/babakhoseinpoor محو نحو دانشکده مستقل کانگ فو توآ 21 کرمان-ماهان فروشگاه سنگ ناب لحظه نویس محمد علی فرزین ترفند ها و آموزش های بازی kill box - عضو شرکت مگنت گیم